Laureaci:

image  

I miejsce: Jan Kuen
Przedszkole Samorządowe nr 12 "Tęczowe" w Białystoku

image  

II miejsce: Nina Kikowska
Publiczne Przedszkole im. Wróbelka Elemelka we Wróblewie

image  

III miejsce: Leon Pietrucha
Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena w Petrykozach

image  

Wyróżnienie: Janina Chober
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świnoujściu


image  

Wyróżnienie: Antonina Serkiś
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju



Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1          

Laureaci:

image  

I miejsce: Magdalena Szymańska
Szkoła Podstawowa im. prof. Zbigniewa Religi w Miedniewicach

image  

II miejsce: Gabriela Dzik
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

image  

III miejsce: Zofia Jurczak
Szkoła Podstawowa w Wróblewie

   

 





   

 







Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1          

Laureaci:

image  

I miejsce: Wiktor Świderski
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu

image  

II miejsce: Zofia Pukas
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Ossolineum we Wrocławiu

image  

III miejsce: Małgorzata Mila
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Filialna w Sułkowie

image  

Wyróżnienie: Magdalena Jędrzejczak
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości



Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1      

Laureaci:

image  

I miejsce: Amelia Reszke
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku

image  

II miejsce: Amelia Konkol
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku

image  

III miejsce: Martyna Iwańska
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie Filia w Szczawinie

image  

Wyróżnienie: Wiktoria Łagoda
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Warszawie


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1          

Laureaci:

image  

I miejsce: Maja Groszek
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach

image  

II miejsce: Dominika Kosmalska
Szkoła Podstawowa w Zespole Oświatowym w Golicach

image  

III miejsce: Ewa Głodek
Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersa w Petrykozach

image  

Wyróżnienie: Jagoda Rzanna
Szkoła Podstawowa nr 93 w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 9 w Poznaniu



Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1      

Laureaci:

image  

I miejsce: Kalina Ostenda
Zespół Szkół w Wołczynie

image  

II miejsce: Alan Mirosa
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach

image  

III miejsce: Oliwia Bogusz
Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

image  

Wyróżnienie: Lena Siwy
Szkoła Podstawowa w Przewalu




Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1    

 

Laureaci:

image  

I miejsce: Maja Kozłowska
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach

image  

II miejsce: Lena Łyczkowska
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Malborku


image  

III miejsce: Karolina Jarocka
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

image  

Wyróżnienie: Gabriela Gogolewska
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Malborku


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1      

Laureaci:

image  

I miejsce: Martyna Czarny
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju

image  

II miejsce: Aleksander Jajdek
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

image  

III miejsce: Aleksandra Pietruczuk
Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim

image  

Wyróżnienie: Krzysztof Hrynkiewicz-Sudnik
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1      

Laureaci:

image  

I miejsce: Milena Żaba
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie

image  

II miejsce: Natalia Stańczuk
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

image  

III miejsce: Jakub Olejnicki
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach

image  

Wyróżnienie: Magdalena Teresa Sadowska
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białystoku


Galeria wszystkich prac w tej kategorii:


GALERIA 1